Aracınız / Eko Kasko Güvence Kapsamı
Yapı Kredi Sigorta Kasko poliçesinin tüm hizmet ve teminatlarına %40’a varan prim avantajı ile sahip olmak ister misiniz?

EkoKasko Güvence Kapsamımız

- Çarpma veya çarpışma
- Yanma
- Çalınma veya hırsızlık girişimi
- Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri ve Kötü Niyetli Hareketler, Terörizm(*)
- Sel/Su Baskını ve Deprem(*)
- Sigara ve benzeri maddelerin teması

Yetkili olmayan kişilerce veya kural harici çekilme, çektirilme nedeniyle "aracınız"da meydana gelebilecek maddi zararlarınız Yapı Kredi Sigorta Kasko Poliçesi ile güvence altındadır.

Ayrıca;

- Bireysel Kaza teminatınız ile, olası bir kazada, sakat kalan araç sürücüsü veya yolcularına, ölüm halinde ise yasal hak sahiplerine tazminat ödemesi yapılmaktadır.

- Üçüncü şahıslara verebileceğiniz maddi ve bedeni zararların, Zorunlu Trafik Sigortası limitleri üzerinde kalan kısmı, Koruyucu Mali Sorumluluk teminatı ile karşılanmaktadır.

- Üçüncü şahıslar tarafından talep edilebilecek, Manevi Tazminat Talepleri(*) karşılanmaktadır.

- Özel aracınızda bulunan çanta, gözlük, cep telefonu vb. özel eşyalarınız poliçenizde belirtilen limit ile hırsızlığa karşı teminat altına alınmaktadır.

- Hukuksal Koruma (*) teminatı ile araç sahibi veya sürücü sıfatı ile size yöneltilebilecek aracınıza bağlı hukuksal uyuşmazlıklarda, çıkarlarınızın korunması için gereken dava masrafları karşılanmaktadır.

(*) İsteğe bağlı olarak, ek prim ile poliçeye ilave edilir.